Csatlakozás

Kedves Érdeklődő Intézmények, Szakemberek!

A program elindításához egyre szélesebb körben igyekszünk ingyenes segítségnyújtási lehetőséget biztosítani. A regionális békítő teamek tagjai a hozzájuk fordulókat lehetőségeik, erőforrásaik függvényében támogatják, melynek módja és mértéke minden esetben az érintettek közötti egyeztetés nyomán kerül kialakításra.
Ugyanakkor, azok az intézmények, amelyek közelében nincs még regionális békítő team, egyelőre díjazás fejében tudnak hozzájutni a Békés Iskolák előadásaihoz, tréningjeihez. A díjazás mértéke egyéni egyeztetés alapján kerül kialakításra.
A regionális békítő teamekről kérjük, érdeklődjön a megadott elérhetőségeken!

A Békés Iskolák kezdeményezéshez magánemberként és intézményként is lehet csatlakozni.

Várjuk azok jelentkezését, akik

• az iskolájukba (netán kollégiumukba) szeretnék bevezetni a programot,
  • szakemberként csatlakoznának a Szupervíziós Békítő Teamhez (a magyar adaptációt végző csapathoz),
  • a saját régiójukban kezdeményeznék a regionális békítő team megalakulását,
  • egyetemista hallgatókat, akik szívesen végeznének hatástanulmányokat a program egyes elemeihez (szakdolgozati téma) vagy önkéntesként csatlakoznának a program megvalósításához az egyes intézményekben (tapasztalat szerzés).

Elérhetőségünk: info@bekesiskolak.hu