Nyugalom Díj

A Győri Váci Mihály Általános Iskola az iskolagyűlését 2018. április 5-én tartotta. Ekkor oklevéllel jutalmazzák MINDEN osztálynak azon tanulóit, akik két hónapi teljesítményükkel (Nyugalom-díj “cédulák” begyűjtésével) kiérdemelték  a “Nyugalom díjat” az alábbi területek valamelyikén.

1. Kiválóan tud uralkodni a haragján
  2. Nyugodt tud maradni nehéz helyzetekben is
  3. Jó ötletei vannak a békés megoldások keresésében
  4. Észreveszi, ha társai segítségre szorulnak és segít nekik
  5. Legjobb csapatjátékos

A Nyugalom Díj oklevelek pdf formátumban letölthető innen belépés/regisztráció után:

Nyugidíj Oklevél – pdf ( nyugalom-dij-oklevel_1.pdf : 472,0 KB ) (Az igazgató neve üresen hagyva.)

A cédulák pedig innen szintén belépés/regisztráció után:   Nyugidíj cédula ( nyugidíj-cédulák-1.docx : 418,9 KB ) (A cédula forrása a Vadaskerti Gyermekkórház egyik képzése.)

Köszönjük szépen a Győri Váci Mihály Általános Iskolának, hogy közkinccsé teszik ezt a békés gyakorlatukat.