Szupervíziós Békítő Team 2018. májusi alkalma

Szupervíziós Békítő Team következő ülését 2018. május 26-án tartja Budapest 14. kerületében, a Laky Adolf utca 36-ban 8:30 és 12:00 között.

Ezen alkalommal a Békés iskola program központi részével, a mentalizációval (más néven érzelmi intelligencia) fogunk foglalkozni. Közösen fogunk gondolkodni azon, hogyan vihető be az iskolák és óvodák mindennapjaiba ez a “mentalizációs modul”.

A közös gondolkodásban nagyon fontos, hogy a lehető legtöbb szempont meg tudjon jelenni: a pedagógusoké, az intézményvetőké, a pszichológusoké, a gyógypedagógusoké, a szülőké és mindenkimásé is. Hiszen a célunk az, hogy a valóságban is jól hasznosítható, életképes “modult” állítsunk össze.

Ha nem ismeri a a mentalizáció fogalmát, akkor is érdemes eljönni, mert egy rövid bevezető keretén belül képet kaphat róla annyira, hogy be tudjon kapcsolódni.

Lehetőség lesz a programmal kapcsolatos kérdések megbeszélésére is.

Minden érdeklődőt várunk szeretettel. A helység korlátozott befogadóképessége miatt, kérjük érkezését jelezze előre az alábbi e-mail címen: info@bekesiskolak.hu .

A részvétel mindenki számára ingyenes. Nassolnivalóval, süteménnyel, gyümölccsel, zöldséggel szoktuk kellemesebbé tenni az alkalmakat. Italfogyasztás helyben megoldott.