Ő egy angyal!

A Győri Váci Mihály Általános Iskola, amely egyike az elkötelezett, magyar békés iskoláknak, decemberben új kezdeményezéssel állt elő. Ez a hónap az “Angyalok hava” az iskolában.

A játék lényege:

Minden osztályfőnök “Ő egy angyal!” feliratú lapocskákat készít, amelyeket kérésre a gyermekeknek adnak ki, majd pedig gyűjtenek be tőlük.

1. Ha úgy gondolod egy társadról, hogy a nap folyamán valami olyat tett, amiért kiérdemli az “Ő egy angyal!” címet, akkor a lapocska elejére a NEVET, a hátuljára a JÓ CSELEKEDETET kell felírni, majd az osztályfőnöködnek adni.
  2. Utolsó tanítási napon (karácsonyi ünnepség keretében) kiadják a “Legangyalibb osztály” és az “Ő egy Földre szállt angyal!” címeket (reményeik szerint minden osztályból többet is adhatnak).